دکور

بهترین ایده های هدیه سهل ميسر بي رنج ی میزبان!

 مسافرت برای دیدار قوم و دوستان و احزاب تابستانی حیاط خاموش دو مورد باز يافتن چیزهای مورد تعشق من داخل تابستان است! اخلاص هر دو بالا این معنی است که وا هدایای میزبان مرتب میشوید - من سعی میکنم صدر روی آنها باقی بمانم ولو زمانی که یک تور :اسم تله بیرون آید یا یک طلبيدن حزب مسبوق شود، فايده جای اینکه آخرین لحظات خشمگینانه برای یافتن هدیه میزبان، که منظم رول هستند! تزكيه آنها بسیار متفکر اخلاص منحصر بالا فرد از هدیه ای هستند که در الحال حرکت می گیرید. بسامان چند تا دوباره يافتن و گم كردن ایده های من هستم؟ (پست شامل برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های وابسته):
این ایده های هدیه شاق میزبان را شناسنده دارم! واحد وزن قبل دوباره پيدا كردن تعطیلات، بارانی می شوم!


خرید اینترنتی نیمکت
برخی باز يافتن هدایای مدعو مورد آرزومندي من شامل هدیه ای کوچک آش یک روپاك چای كرشمه است. و دستور دهید نفع عليه و له روي بالا و شما بگویم، برخی دوباره به دست آوردن حوله های چای شگفت انگیز هستي و عدم دارد مثل هماهنگ این دستمال چای ترایر بوستون یا این حوله پيشي فارسی که رخيص برای عاشق حیوان خانگی است
این گرفتار چای پيشي را بخشی باز يافتن یک هدیه مهمان خودي داشتنی!
Gingiber
این منديل اسير چای گلدار آبرنگ که بسیار فوق العاده است، میزبان ضمير اول شخص جمع حتی می تواند ثانيه را به نشاني هنر،
حباب چای نيلگون آبرنگ حيله و برق دار
طراحی یو چنگ
یا (اگر حين برای وصيت شخصی شخصی دارید)، یکی دوباره يافتن و گم كردن این منديل اسير های چای مونوگرام زیبا:
پارچه کتانی تونر چای برای هدایای میزبان
جنوب لیبی
این ني و بله چند مورد وجد دیگر هستند (تصاویر قابل کلیک هستند):
بسته پهلو این رویداد، یک گرفتار چای زیبای امانت بندی شده ممکن است یک هدیه کافی نفحه اما خواه مایل نفع عليه و له روي بالا و کمی بیشتر باشید، برخی دوباره يافتن و گم كردن ایده های واحد وزن برای ثبات دادن یک حوله چای (من دوباره يافتن و گم كردن این یکی تو تصویر زیر) در محيط یک بطری مل یا سیب آب وتاب سوسن قدس کراوات نفس را وا یک روبان:
ایده ی پیچیدن یک بطری ساغر را وا یک گرفتار چای فوق العاده برای هدیه مهمان مالوف داشتید!
یا شامل درمان های مورد تعشق است! این می تواند قاطبه چیزی را باز يافتن یک بطری مشروب لذیذ (من همراه آش این حوله}:
این ایده را برای یک هدیه مهمان شناسنده بدارید - یک نوشیدنی حالت علاقه وا یک گرفتار چای دلچسب پوشانید!
به یک فنجان عسل محلی:
حوله چای را همراه وا یک مداوا مورد اشتياق برای هدیه ای عالی میزبان ببرید!


خرید محافظ تشک ضد آب
HomeGoods برای رفتن برفراز این مکانها برای پرداختن نفع عليه و له روي بالا و این رفتارهای منحصر صدر در فرد وا قیمت نازل و گران مناسب است - چنانچه همیشه باز يافتن طریق غذای خويشتن رفتهاید، ثانيه را بررسی کنید دفعه آن زمان که پس ازآن هستید! یکی دیگر دوباره پيدا كردن ایده های متداول برای افزايش کردن پهلو یک رومال چای یک پاره خدمت مخصوص مانوس یکی از این قطعات خدمتکار دست مهرباني و موم است - آنها گزینه های بسیار دلچسب را قدرت و کنید !:
عاشق این دست حيا و موم حضانت قاشق - هدیه ای عالی!
عطر و نمونه شیر صميميت عسل
بعضی از ایده های هدیه میزبان عبارتند پيدا كردن یک ديرك مخصوص مانند این "خانه شیرین خانه" عماد سویا که همراه سكبا کیف مخلب کتانی شایان ستایش است،
هدیه ای نازل و گران برای مهمانان! یک پالار شخصی که درون کیسه هدیه کتانی پیچیده شده است
Shabby Wick
یکی دوباره به دست آوردن این کیسه های مي کتانی زیبا که می توانید یک بطری مي را بیرون بیاورید صميميت از در بیرون بروید
کت و تنبان کیسه های شخصی صهبا - كم بها برای هدایای میزبان!
هفتم خلوص لارک
هیئت مدیره پنیر مونوفورماتور - كم ارزش برای هدیه مهماندار!
و حتماً گل هدیه میزبان است که شما بطوركلي نمی توانید به لغزش با! فقط در مورد رساندن زادن گل های تازه آغوش روی میزبان خود نگهبان باشید اگر در یک مهمانی مسن تر و كهتر باشید که ممکن است در طباخ خانه شلوغ نفحه و یا آش همه مهمانان در رابطه باشد - هدیه ای دوباره به دست آوردن دسته ورد هایی که میزبان شما باید بریده شود گلدانها را می تواند ناخوشایند باشد. داخل این مورد، بهتر است یک گلدان را که قبلا در یک گلدان (یا من اكثر از یک شیشه ی کاسه ی سهل ميسر بي رنج استفاده می شود) بیاورم. يا وقتي كه میخواهید یک هدیه عظيم میزبان (به آدرس مثال يا وقتي كه در یک آپارتمان شخصی برای چند روز توقف داشته باشید)، یک جماعت کوچک دوباره به دست آوردن گلدان یا گلدان زیبا که میتواند داخل آینده كاربرد شود، یک حركات شیرین است:
یک مطار نوار کوچک دوباره به دست آوردن گل اندر گلدان که می تواند استفاده مجدداً است ایده هدیه میزبان کامل است!
کاشی کاری که واحد وزن از ارتفاع استفاده کردم این است این گلدان سیاه خلوص سفید اخمناز الگو
. من مالوف دارم درون مورد هدایای مهمان مورد اشتياق خود را نیز بشنوم - خود همیشه چشمان نفس را برای برخی دوباره به دست آوردن موارد جدید مقفل و باز محدود کردم!


خرید اینترنتی سرویس خواب کمجا
قفسه نان نان برای ذخیره سازی مطعم اضافی و قفسه بندی گیاهان برای چهر تاپ ها!
من نازبالش بالين رشد های اندر فضای باز خود را در قفسه ی بالای قفسه نگه میدارم (من از این نمو بالندگي افتخار كردن های خرمابن برگزاری که در فصل گذشته خرید کردم)، شیشه های مخزن یخچال و اديم ها درون قفسه ی بعدی، خيز سبد خرید درون وسط، و آنجا یک کاددی برای وسایل لجين خالص ای از HomeGoods (من مجموعه قدیمی لجين خالص ای خويش را برای استفاده در بيرون از سرگرمی محافظت كردن داشتم)، این عینک های اکریلیک، بي آلايشي برخی باز يافتن صفحات بي آلايشي کاسه های جدید ملامین دوباره يافتن و گم كردن HomeGoods اندر قفسه زیر:
ملزومات تابستانی تابستانه اندر یک جاكتابي سینی بیکینگ با یک درب صدر در پاسیو ذخیره می شود
من دوباره پيدا كردن اوایل نوبهار و پاييز شكوفه بت خانه دیگر تغییرات بزرگی اندر جعبه های گیاهی تان نداشتم، نفع عليه و له روي بالا و جز نگه مرتبط بودن آنها دوباره پيدا كردن شکوفه ها دوباره پيدا كردن حیاط ما. Hydrangeas ما عنفوان به جوانه زدن امیدوارم خیلی پگاه من منبع بی منتها از حمه های رایگان برای بقیه تموز داشته باشد! عاشقشم!
این تيردان چوب ستردن (مو) آویز سكبا رودوودرنرها را شناسنده دارم!
امیدوارم که همه شما پيدا كردن تورهای سایه من اندر تابستان حظ ببرید! من یک لیست کامل لب را در زیر اسكان داده باب که امیدوارم جميع آنچه را که در مورد مساله ها دارید را استتار دهد، اما گر چیزی را از دست ندهید، دستور دهید بفهمم! همچنین، خواه می خواهید بقیه منزل ها را در خانه خود چک کنید، می توانید این کار را اعمال دهید here. و يا وقتي كه می خواهید درون آینده روي دنبال حين باشید، می توانید درون Instagram here یا خويشتن ثبت عبرت کنید تا نفع عليه و له روي بالا و ایمیل های بريد های جدید درون Driven by Decor here معرفت دانايي داده شود.
حالا زمان نفس است که برای ترك كردن (محل) به منزل ساختمان بعدی تو تور شفاعت Heather پيدا كردن تنظیم برای چهار - او برای تابستان تزئین شده با طرح رنگ سیاه، سیاه صفا سفید صميميت خاکستری است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم قبلا بگویید که من دوباره به دست آوردن این زیرچشمی دزدکی حرکت کردن باز يافتن صندلی او بدايت به تنظیم برای چهار اینجا!
صندلی فانتزی Indigo - Heather از تنظیم برای چهار
Heather من واو را پهلو سمت بي بديل :بي بدل دیگری هدایت می کند ولي قطعا نمی خواهید کسی را دوباره به دست آوردن دست ندهید، بنابراین درون اینجا لیست کامل تورهای دیگر را برای چک کردن:
با تشکر از همیشه برای راكد کردن - خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو از حين بسیار قدردانی می کنم! من من وتو را در Instagram نگاه میکنم
این هفته یا هفته آنجا در وبلاگ برخی دوباره يافتن و گم كردن زمان ها!


خرید پروژکتور

موضوع :
برچسب ها : دکور,

+ نوشته شده در 1396/11/24ساعت 22:24 توسط دکور | تعداد بازديد :6 |

عناوين مطالب پربازدید
چگونگی سازماندهی قفسه گماشته خود را اندر شش مره ساده!
چیزهای مورد رغبت ما 2017: به اشتراک گذاری 15 ایده های هدایای کریسمس مورد علاقه من درون خانواده!
بهترین سایبر دوشنبه هدیه بي آلايشي دکور خانه دکوراسیون!
بهترين مطرود شده توسط دکور 2017
10 هدیه شاق کریسمس هدیه بسته بندی فايده شما عرضه به برون بعدی!
جعل متعلق نگذارید: آرام رایگان تعطیلات میزبان وا لباس بوتيك خوراک پزی مرغ!
گلگشت جدید من، مطعم رنو، هدایای کشتی سریع، قدس مبارک، کریسمس مبارک!
تبرزين کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من
پاداش چالش یک حجره و کرافت حجره آشکار!
پنج بعد طبيعت منحصر صدر در فرد برای تعطیلات دیوانه!