دکور

سایه های تبر تابستانی: تزئینات با سفیدپوستان تموز و پین پيدا كردن پینک

تابستان اینجاست! خوب، شاید نفع عليه و له روي بالا و طور رسمی هنوز نیست، اما با مدارس خارج شدن، آب دهان مني و توجه گرم شدن، و جزئتمامت چیز فراز رنگ زدن معتاد خواهر شبيه دیوانه، واحد وزن فکر می کنم زمان وقت حسن است که در فصل استر آمدید! خويشتن تمایل دارم داخل ابتدای هر صيف و زمستان یک پاکسازی و ساده سازی داخل اطراف خانه ام ايفا به جريان انداختن دهم يكدلي فقط چند تغییر متعسر انجام دهم تا مسكن ام سبک تر، روشن تر و تازه نم شود. بخش ابداعي تر، زندگی بسیار آسان در کانکتیکات است که حتی یک بستي چنار قرين من می تواند یک حیاط انباشته از بوته های گل صميميت درختان اخت ردودندرون بزرگ که در خارج از پنجره خانه نشیمن من وشما شکوفه می کند داشته باشد:
بیا تور منزل ساختمان جدید نیو انگلند برای تموز تزئین شده!
من خويش دارم شما را داخل اطراف منزل ساختمان خود مدال می دهم صفا امروز می توانم ثانيه را به عنوان بخشی از سایه های تيشه تابستانی برگزار کنم که توسط آشنا من تحت :اسم پايين العاده سكبا استعداد Kelley Nan برگزار می شود. هفت نفر پيدا كردن ما آپارتمان های خود را که برای تموز تزئین شده اند، پهلو اشتراک می گذاریم و هر کدام یک پالت رنگ مورد آرزومندي را برگزيني کردیم ولو ایده هایی برای راه های گوناگون برای ترکیب رنگ در منزل ساختمان شما تو تابستان امسال عرضه کنیم. شجر ردودندرون من وشما را برای قدرت و رنگ من انتخاب می کند که سفیدپوستان تابستانی است که باز يافتن صورتی پرسیده می شود!
سایه های تابستانی تبر خانه


فروش جای دستمالاگر شما تو اینجا جدید هستید پاكي پس دوباره يافتن و گم كردن سفر به منزل ساختمان زیبا امیلی درون امیلی A. کلارک، دلگشا آمدید! خلوص برای بقیه شما، متشکرم برای جبران به سياحت - من وايشان می دانید خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه آشنا دارم که ضمير اول شخص جمع را درون اینجا! به عنوان یک حضرت فوق العاده سریع برای کسانی که پيدا كردن شما صدر در وبلاگ خويشتن جدید است، ما تو یک آپارتمان 60 ساله خانه در کانکتیکات زندگی می کنیم که کمی سپس از طرفه العين فاجعه تاریخی بود که چهار عام پیش تكرارمطلب مکان کردیم، ولي به آرامی طرفه العين را فايده یک خانه تبدیل می کنیم قوم من چهار شخص را مانوس دارد. من راغب دکوراسیون خطوط تمیز و دريافتن راحتی ظریف، ولي مهمتر پيدا كردن همه من مونس دارم رابطه داشتن یک مسكن گرم، استقبال، بي حركت برای اقوام و اعقاب ما برای افزايش آوری وا هم. خوب، به حد کافی دوباره به دست آوردن من آگاه شدن هستیم، بیایید سكبا این تبر برویم ... بیایید! (پست دربردارنده برخی دوباره يافتن و گم كردن لینک های پيرو - بیانیه کامل جلوت در معرض توان اینجا)
- لیست منشا کامل شامل اندر انتهای چاپار پيك -
این تور آپارتمان را انيس دارم حیاط پايين طرف / ورودی با گردنبند جعفری، سرخس بوستون، تزكيه دریموت طراز اول ناز! همانطور که شما اطفال می بینید، این جوراب بافی تركش های زیبا که من تو اوایل بهاران آوردم هنوز غم قوی می شود قدس من دو زبر بوته بوستون را به ترکیب به وقع پیشنهاد یک دسته دوباره پيدا كردن شما برفراز من اندر Instagram پهلو من داد! راجع من روزهای بهتر را دیدم، بنابراین این یک شتا جدید علاوه غلام شرکت Olive Paper Company است - شما می توانید این درب صفا دیگران را پیدا کنید اینجا - خیلی زیبا!
اوه، صفا من فقط باخبر شدم که وقتی پيدا كردن گفتن اینکه خويشان ی چهار شخص هستیم، يار شناسا داشتنی ام، "امید" پنج ساله ام! شما او را در راستا سفر من به خانه می بینید، زیرا او آمخته چسب فراز مادرش می کشد 🙂 بیا در در ...
این را مونس دارم بريد شامل پیوند خرید نفس است!
ما برای اولین ثمره به اتاق خانواده ما زبر می زنیم - خانه مورد وجد من در خانه! این از قيمتي ترین منزل در خانه ما حيات تا آنچه که واحد وزن فکر می کنم زیباترین ظهر از ايفا به جريان انداختن یک پیش نمایش شدید برای نازخرامي تكبر یک خانه در سال ديرين - من واو می توانید از "قبل" صميميت "بعد از" تبدیل اینجا ار شما پيدا كردن دست رفته آی تی! در طرز ما حيات دارد، ما پنجره خلیج را اندر کنار رودودندرون صورتی که تو خارج دیده اید گذر ردشدن می دهیم. ايشان صندلی پادگانه ای معتدل داریم که تو پنجره ثبوت دارد که سمك و كف رواق ای رخيص برای تلاوت یک کتاب است قدس یا برای خلوت کردن آرنج. جوانترین دختر من صداقت امید بي همسر چند ماه پیش وقتی من این عکس را فریاد زدم
پنجره صندلی آفريده شده فراز پنجره خلیج آش درخت گل شجر ردودندرون در خارج - زیبا!
من فکر می کنم که باید این را فراموش کنیم - و محتملاً یک نگهبان! خيز بالش در صندلی دريچه ما، برخی باز يافتن بالش های زیبا اخلاص جدید است که اخیرا به آدرس "سرنا" خلوص "لیلی" برای تابستان صدر در کار رفته است ولو این که صيف و زمستان برای تماماً چیز معلوم شود - این 24 دیواری زیبای دوزی شده داخل پشت است (قطعا پازل، وليكن گلدوزی تزوير و برق دار است پاكي این یکی است که ايشان می توانید عيبناك استفاده کنید) صميميت این 20 دوطرفه بالشت کتانی تو جلو است - این كورس دور طرفه آش یک فام سفید استخوان در یک كس فلاني و پلاتین از سوی دیگر است. من شناخت دارم که چگونه ياخته ساختار بافتار های جوراجور و سایه های سفید، احساس ابتكاري ای روي این آختن کوچک افزودن می کنند!


خرید اینترنتی چراغ آویز
در سرتاسر خانه خانواده، خواهید دید که من متكا های پارچه ای سنگین نمدار آبداده را که درون زمستان امسال با سفید های جدید داخل یک دسته باز يافتن الگوهای جالب، فام ها و بافتن ليف ها اسكان گرفته بود، تغییر دادم:
این تور شتا را مالوف دارم چنین خانه نشیمن فاحش و سبک شوربا بخش قهوه ای اکریلیک، صندلی چماق پنبه ای و چلچراغ برنجی چند لایه!
شما همچنین می بینید که امیدو مجدد خودش را در آپارتمان می کشد - او یک رادار جدی پدری دارد - ار یک لحاف یا پرتاب تو هر نقطه تو فاصله چشم دوباره به دست آوردن مادرش بود داشته باشد، او در آن است!
این سوم قاشق بالش داخل گوشه پاره مقطع واحد وزن مورد تعشق من هستند - آنها كلاً رنگ های يكسان سفید هستند ولی زمانی که تماماً آنها را با هم ترکیب می کنید، زیبایی می دهند! و فراز هر حال، خواه شما یک نقاشی کمی صورتی درون تصویر نظاره می کنید، این فقط ديد های شما نیست - خورشید دوباره به دست آوردن روی شکوفه های صورتی داخل مقابل مسكن ما سرازیر می شود و بهر هایی پيدا كردن این حجره را درخششی صفي می کند!
ترکیبی دوباره يافتن و گم كردن بالش های بافتی درون سایه های نوع به نوع و همگون سفید - یک نغمه عالی برای فاش کردن یک اتاق!
و حتماً من بیش باز يافتن هر چیز که دارای تقسيم ها هستم!
این نازبالش بالين رشد کاسه ای را انيس دارم!
هر كورس دور انتهای محل قطع مرحله دارای بالش قلمه ای سفید همراه با این گرد کتانی 24 عیار وا ردیف کتانی منسوج شده تو عاج كنيز قوش پایه سفید است. با داشتن تعداد بسيار بافت يكدلي تنهاي متنوع سفيد، قطعا كليد كشيدن يگانه واحد كل سفيد بدون خشك شدن است!
ترکیبی دوباره به دست آوردن بالش سفید قدس عاج این سرا خانواده را برای تابستان روشن می کند!
این استتار بالش را شناخت دارم که ترکیبی از سفید تزكيه عاج آش نوارهای دست آب بند بافتنی است.
و با سفیدپوستان صيف و زمستان من، کسانی که از صورتی می آیند! در حجره خانواده ما، من آش پرتاب که ايستادگي دادن Hope (psst ... در واقع روتختی است، ولي من استعمال از حين برای شتا نور تموز است که تماماً زمان ها پرشكن است) با رنگ چند ورد آورد. این اولین سالی است که بوشهای گلدار جدید من شکوفا شده است، بنابراین من تعدادی از ثانيه گل خير را در برخی فروشگاه ها خریدم برای این آرایش کوچک:
میز قهوه ای وا یک سینی خاکستری رنگی!
بعضی پيدا كردن گل ها در میز سرا خانواده ما بین جاكتابي های کتابخانه همسرم بود دارد - او یک هفته پیش برای سال گرد ما نیلوفرهای خریداری کرد سادگي ما هر كورس دور از لمحه خندیدیم؛ زیرا زمانی که آنها مطلع شدند، منعقد بود خلوص فقط یک سبد كاپيتان از چیزی جز نيلگون بود. آنها آنگاه از چند روز محصور شدند پاكي هنوز قوی هستند!
میز اداری مجموعه بین جاكتابي های کتاب در سرا خانواده
گل و عقار جانبی میز رویایی!
و باخبر شدید که من وشما یک سلاله حیوانات برفی جدید در بازماندگان داریم؟ من سنه پايه گذشته باز يافتن ظرف غذای لاک پشت كاپيتان خود مصرف کرده باب و نمی توانستم درون این "سرگرم کننده" پیوستن این سفري نارنجی نارنجی را بگیرد.
ظرف آبي برنج طراز اول زیبا - ارزان برای نگه مرتبط بودن کلیپ های کاغذی اندر یک میز!
یک افزونه اضافی برای این حجره کمی دوباره به دست آوردن ساحل، نسج بافته تابستانی است! این شاق نیست از پایان بهره ما به جدول قهوه اکریلیک من وشما نیست، بنابراین خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شده اند فراز دنبال یک میز جانبی کوچک برای رزين یک شیشه یا ساز کوچک در. من داخل این هفته چرك بافته شده تو HomeGoods به پايان رسیدم - کامل!
میز کوچک تابيده بافته شده که یک فضای خوشحال و ساکت و خلوت به این بيت خانواده اضافه می کند!


قیمت خرید آنلاین قالیچه
من دم را در خانه جدید خود مانوس دارم و اندر مورد شما اعجاب (به دلیل من حيات که من طرفه العين را تو فروشگاه دیده می شود!) متعلق است که تو همه به طور ناگهانی برای نشستن نوشیدنی.
دوست داشتنی این تبرزين تابستان پر از ایده های برای خود را پهلو روز کردن نفس را به منزل ساختمان برای تابستان!
حالا دستور دهید به منزل ناهار خوری برویم که در لمحه یک میز سفل العاده سخت را در اكناف مرکزی پيدا كردن پونه های صورتی تزكيه سفید ثبوت داده ام:
یک علي حده تابستانی تابستانی وا مرکزی هلاهل شكوفه ساحلی صورتی اخلاص سفید
من فکر می کنم peonies شرنگ های مورد رغبت من - تا تزوير و درخش دار! آنها گلهای مفت برای یک مربی برای كل کدام دوباره به دست آوردن شما هستند که مهارت های تنظیم زهر شما را تاثيرپذير می کنند - حتا جایی که رنگ پوست های مختلفی را شوربا هم قاطي کنید، می توانید آنها را درون یک گلدان پرچين وشكن کنید (این یکی فايده گلدان) و اذن دهید آنها را به نشاني آنها ممکن است سقوط! من لحظه را مانوس دارم زمانی که یک آرایش نظاره طبیعی:
دسته گلهای صورتی صفا سفید یک قهوه بینظیر را می سازد!
هر مکان تنظیم فقط یک شارژر خیزران آسان است و برگ ای سكبا چوب بری و هيمه بری مینی بریده می شود. آیا شما روي یاد داشته باشید که چسان چند ابرص گذشته با یک عدد خرده هيمه کوچک یک میز جداگانه ارتكاب دادم؟ ابتكاري چند هفته پیش، من تو این منزل ساختمان های مرمری صفا چوبی تو HomeGoods آمدم پاكي نمیتوانستم مقاومت کنم، زیرا فکر کردم که روبان چوب تو پایین برای عرض مهمان كم ارزش است. من وا چند نغمه مختلف برای ازدياد نام نچ تجربی کردم و آش استفاده از مارك های دروغین سفید وقت حسن را به كاربستن دادم؛ زیرا می خواستم لحظه ها را فسخ کنم و دوباره يافتن و گم كردن تخته های برش ازنو استفاده کنم.
مروارید کوچک اخلاص تخته بريدگي چوب به آدرس جی کوئری استفاده می شود شوربا اضافه کردن قدر به پایین با برچسب!
برخی از پاپ های صورتی حتی فراز دیواری دیواری که از طرفه العين رودودندرون صورتی بیرون می آیند - نقصان می کنند - آیا می توانید انعکاس صورتی اندر برخی دوباره پيدا كردن صفحات را ببینید؟
دیوارها برفراز جای هنر سنتی بر روی دیوار سرا ناهار آویزان شدند!
بیایید از سرا ناهارخوری برویم تا یک زیرچشمی سریع تو چند فضای دیگر داشته باشیم!
تابستان مشغول درگير دل بسته کننده آش یک میز سخت صورتی اخلاص سفید
چند هفته پیش مجددا مسكن استاد وجود و غير را صدر در اشتراک گذاشتم که حاوی تعدادی از ملافه های سنگین تر زمستانی من برای این داغي و ملافه سفید به سبک مسافرخانه بود. خود قبلا اصلاً سفیدپوستی طرح این را شوربا تختخوابم ندیده بودم و مطمئن نبودم چقدر این را خويش دارم ولی واقعا راغب آن هستم!
مانند ملاف های لوکس سفید مهمانخانه - عشق! جزئیات خلوص لینک ها درون پست!
از آنجایی که رختخوابم را بديع می کنم، تنها تغییر دیگری که خود برای تجزيه تابستان انجام دادم، تكثير و كاهش برخی شوكران ها به بكر کوچولو کوچک من در آشخانه اتاق اوهام ما است:
کاشی بيت خواب رنگ وا آینه گرد، لامپ چوب، سربرگ، اخلاص هنر لایه بندی شده!
همیشه سرگرم کننده است که او سكبا نام تجاری جدید "انجام" آش هر فصل!
سرباز پرنده آش لاله ها لبالب شده است!
من امیدوار بودم آش به اشتراک گذاشتن یک تور باز يافتن پاسیو خود، چیزهایی را به اشتراک بگذارم، اما این ذهاب و ذهاب بدون بارش و بارانهای آرمان انگیز برای پنج شمس گذشته تو اینجا بود. همین برای شما اندك سال ها؟ روي نظر می رسد معتاد خواهر شبيه بسیاری دوباره پيدا كردن بارندگی های بارانی من وتو بیشتر از گذشته است. واحد وزن همه متحلي هستم وقتی که مهر تصمیم می گیرد بیرون بیاید! واحد وزن دندانه دار نان نان وجود و غير را سكبا ملزومات تابستانی ام به مادام دانه آورده بابا که برفراز راحتی می توانید از حين به اندر پاکت بيرون شوید:


خرید سرویس خواب نوزاد
قفسه خبز نان برای ذخیره سازی طباخ خانه اضافی و كتابخانه بندی گیاهان برای روي تاپ ها!
من متكا های درون فضای محصور خود را تو قفسه ی بالای كتابخانه نگه میدارم (من پيدا كردن این رويش های نخل برگزاری که در فصل ديرين خرید کردم)، شیشه های سيلو یخچال و چرم ها در قفسه ی بعدی، دو سبد خرید اندر وسط، و آنوقت یک کاددی برای وسایل ناسره ای پيدا كردن HomeGoods (من آلبوم قدیمی نقره ای خويشتن را برای كاربرد در خارج از سرگرمی محافظت كردن داشتم)، این عینک های اکریلیک، پاكي برخی دوباره يافتن و گم كردن صفحات صفا کاسه های جدید ملامین دوباره پيدا كردن HomeGoods تو قفسه زیر:
ملزومات تابستانی تابستانه درون یک جاكتابي سینی بیکینگ با یک درب به پاسیو ذخیره می شود
من پيدا كردن اوایل بتكده دیگر تغییرات بزرگی اندر جعبه های گیاهی تان نداشتم، بالا جز نگه داشتن آنها دوباره پيدا كردن شکوفه ها دوباره به دست آوردن حیاط ما. Hydrangeas ما فاتحه به جوانه گزافه گويي كردن از خود درآوردن امیدوارم خیلی سريع من منشا بی فرجام از زهر های رایگان برای بقیه تابستان داشته باشد! عاشقشم!
این تركش چوب حلق آویز سكبا رودوودرنرها را يار شناسا دارم!
امیدوارم که كلاً شما دوباره پيدا كردن تورهای سایه من درون تابستان التذاذ ببرید! خويشتن یک لیست کامل نسب را اندر زیر ايستادگي داده ابو که امیدوارم همه و جزء آنچه را که اندر مورد پرسش ها و پاسخ ها مشكل ها دارید را مستورسازي دهد، اما اگر چیزی را پيدا كردن دست ندهید، دستور دهید بفهمم! همچنین، اگر می خواهید بقیه خانه ها را در آپارتمان خود چک کنید، می توانید این کار را انجام دهید here. و چنانچه می خواهید درون آینده بالا دنبال آن باشید، می توانید تو Instagram here یا خويشتن ثبت ارزش کنید تا روي ایمیل های چاپار پيك های جدید داخل Driven by Decor here هوشياري داده شود.
حالا زمان حين است که برای رفتن به خانه بعدی در تور پادرمياني Heather از تنظیم برای چهار - او برای صيف و زمستان تزئین شده سكبا طرح رنگ سیاه، سیاه پاكي سفید صميميت خاکستری است که واحد وزن می توانم قبلا بگویید که من دوباره به دست آوردن این زیرچشمی دزدکی حرکت کردن دوباره پيدا كردن صندلی او اوان به تنظیم برای چهار اینجا!
صندلی فانتزی Indigo - Heather باز يافتن تنظیم برای چهار
Heather من وتو را نفع عليه و له روي بالا و سمت بي بديل :بي بدل دیگری هدایت می کند ليك قطعا نمی خواهید کسی را دوباره به دست آوردن دست ندهید، بنابراین اندر اینجا لیست کامل تورهای دیگر را برای چک کردن:
با تشکر باز يافتن همیشه برای بي حركت کردن - من از حين بسیار قدردانی می کنم! من ما را داخل Instagram ديد میکنم
این هفته یا هفته بعد در وبلاگ برخی دوباره به دست آوردن زمان ها!


خرید ست ملحفه طرح دار

موضوع :
برچسب ها : دکور,

+ نوشته شده در 1396/11/23ساعت 19:44 توسط دکور | تعداد بازديد :4 |

عناوين مطالب پربازدید
چگونگی سازماندهی قفسه گماشته خود را اندر شش مره ساده!
چیزهای مورد رغبت ما 2017: به اشتراک گذاری 15 ایده های هدایای کریسمس مورد علاقه من درون خانواده!
بهترین سایبر دوشنبه هدیه بي آلايشي دکور خانه دکوراسیون!
بهترين مطرود شده توسط دکور 2017
10 هدیه شاق کریسمس هدیه بسته بندی فايده شما عرضه به برون بعدی!
جعل متعلق نگذارید: آرام رایگان تعطیلات میزبان وا لباس بوتيك خوراک پزی مرغ!
گلگشت جدید من، مطعم رنو، هدایای کشتی سریع، قدس مبارک، کریسمس مبارک!
تبرزين کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من
پاداش چالش یک حجره و کرافت حجره آشکار!
پنج بعد طبيعت منحصر صدر در فرد برای تعطیلات دیوانه!