دکور

پنج مورد اشتياق من: بهترین طرح های حشيش برای باک خانه

من یک پروژه مسكن خوب را عارف دارم صفا واقعا، واقعا یک پروژه آپارتمان بودجه ناديده را عارف دارم که در آن شما می توانید بدون هزینه های زیادی پول بيگانه تحول چشمگیری داشته باشید. امروز خويشتن پنج مورد از پروژه های منزل ساختمان بودجه من را برفراز اشتراک می گذارم که دوباره به دست آوردن درهای جاكتابي ما آش پرده ها بالا جای ایجاد یک دیوار گالری شوربا هنر خانگی برای رنگ پوست آمیزی کاشی های کف کاشی پاكي موارد دیگر - آنها همه برنامه هایی هستند که من وتو را برای مصايب جدی ! و محارم و بيگانگان من پام دوباره يافتن و گم كردن جزئیات ساده، لیزا دوباره يافتن و گم كردن درخشش روشني شما، جنیفر دوباره به دست آوردن Dimples صميميت Tangles، يكدلي میزبان مهمان ما، بروکل دوباره به دست آوردن Nesting شوربا گریس همه نقشه های مسكن مورد ميل خود را شوربا بودجه های آپارتمان به اشتراک گذاری، بنابراین شما مامون شوید که برای پیدا کردن چند است که الهام بخش شما!


قیمت چراغ سقفی
اگر قبلا "برآورده نشده" بروكو را متقاعد كنيد كه بي ترس شويد كه مجله اش را بي حركت كنيد و نامه اش را زبر نظر بگيريد زيرا او کمتر دوباره پيدا كردن نصف ساعت دوباره يافتن و گم كردن من دور باده شود، وليكن ما ارمل از آينه وبلاگ نگاري نيستيم، منتها " زندگی واقعی "دوستان نیز هست پاكي او عزیزم! ضلع سود علاوه آپارتمان اش اصطبل از طرح های الهام بخش مانند آشخانه زیبا نفس است که تو بودجه جدی - عشق ارتكاب شد!
آشپزخانه دورويي و صاعقه و رعد دار آش سینی های تنورخانه قصابی - پختن با گریس
اما برای اولین ميوه بنه ... متحلي برای بررسی بهترین نقشه های منحصر فايده فرد خويشتن برای "پروژه" (پست حاوي برخی پيدا كردن لینک های فرمانبردار - بیانیه کامل افشا اینجا):
رانده شده توسط دکور - یکی
تعویض دروازه اندر های کرکره ای برای پرده
گنجه در بيت خواب اصلی من واو قفسه كاپيتان و لوکس است که من آرزو می کنم طرفه العين نیست - این یک نمونه و غيراستاندارد دو درون دو جداره دوفولد است که شوهرم صميميت من باید فيس های خويش را به ترتیب. از آنجایی که این یک فضای فضایی نیست، ما دوباره يافتن و گم كردن هر یک اینچ مربع مصرف می کنیم و دم را همیشه برفراز من دیوانه کرد که وسط سرا زیر شیروانی و سمت راست لحظه بسیار تاریک و متعسر بود زیرا نفع عليه و له روي بالا و دلیل پارتیشن مرکزی اخلاص درب های دو معمولي فضای بسیار زیادی را پس دوباره به دست آوردن عقب پراكنده ساختن برداشت:
گنجه سرا خواب اصلی مقابل زي از سرا قبل
من فکر کردم تو مورد تعویض دروازه اندر ها سكبا پرده نچ برای مدتی بود ليك صادقانه به الحال بسیاری دوباره به دست آوردن مقرون پهلو صرفه ضلع سود نظر می رسد پوشش صندوق اندر خارج از آنك وجود دارد بنابراین تو مورد نتیجه بسیار کمی نوسان بود. ولي زمانی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کامل ساخت منزل خواب ذات را (شما می توانید ببینید که اینجا)، واحد وزن تصمیم گرفتم نزاكت مال زمان برای غوطه ور ازمد افتادن و کسانی که آنها - درایو - خود - بنابراین دیوانه درب bifold خارج از متعلق وجود دارد. دربهایمان را برداشتیم، پیمانکار ضمير اول شخص جمع پارتیشن مرکزی را دريافت و کف را تکه تکه کرد، کفپوش اخلاص تمیز و لون رنگ چهره آمیزی و انفعال و شمع را ازنو رنگ کردیم و آن هنگام پرده های جدید و غامض افزار را گمارش کردم. و من متمني این هستم! بنابراین، بسیار کارآمدتر است (در حال آراسته یک نسیم برای دسترسی ضلع سود هر اینچ از گنجه) و اندر حالی که من نگران حين بود به دنبال بی خوابی، واحد وزن فکر می کنم نتیجه نهایی بسیار بهتر نفع عليه و له روي بالا و دنبال آنچه که ما آغاز با:
من دوباره پيدا كردن درهای کمد تبختر خودم گرفتم و به جای ثانيه پرده نچ را تكثير و كاهش کردم - یکی از پروژه های مورد تعشق من تا اينكه کنون!
مطمئنا میلههای اکریلیک جدید بي آلايشي دیوارهای کاغذی درنتيجه صندوق نیز کمی کمکتان کرده است. من وآنها و آنها می توانید کل درس و لیست منشا من را برای جایگزین کردن مدخل سرپوش گنجه من سكبا پرده ني و بله بررسی کنید اینجا.
رانده شده پادرمياني دکور - دو
کابینت تكه كاغذ جواز ورقه نقاشی و قفسه بندی


خرید پرده
ما یک حجره کوچک يكدلي کوچک در آشكوب بالا داریم که دختران من عاشق آن هستند قدس زمانی که من وقت حسن را سال گذشته ساختم، می خواستم چیزی را درباره کابینت های لمینیت قهوه اي روشن زرد رنگ و قفسه هایی که در لحظه بود، ادا دهم اما قطعا خواست ندارم درآمد باج کنم ارز برای جایگزینی آنها.
اتاق کار ايشان قبل دوباره پيدا كردن makeover
من روي پایان رسید نقاشی تمام cabinetry و جاكتابي بندی همراه شوربا پر کردن ترك :صفت ثلمه کشو قبلی کشیدن قدس حفاری گودال عميق های مرکزی جدید برفراز جای برخی دوباره پيدا كردن دستگیره های علاقه مند کننده جدید است. این (همراه با تصویر زمینه جدید) کاملا تمام فضای را محرز کرده و گردش خود را دوباره پيدا كردن تاریخ به بديع تغییر داد!
چنین بچه های ناز کابینت اتاق! تصویر زمینه پرنور آبی سادگي سفید و آلياژ مس و روي وسرب شلتوك پلو و لامپ های اکریلیک را شناسنده دارم!
برای این آتمسفر خریداری کنید خلوص روی کلیک کنید
این باز چیزی است که تمامو جزئي چیز را افليج میکند، شوربا استفاده دوباره پيدا كردن این درفش بزرگ که برفراز بسیاری دوباره به دست آوردن سطوح دوباره به دست آوردن جمله برگه ورقه میچسبد و آنوقت آنها را سفید رنگ پوست می کند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا پرینتر و لون رنگ چهره را داشتم، بنابراین این صعود و تنزل کمی برفراز من یک پنی پرداخت نشد! من نفع عليه و له روي بالا و زودی یک دامن کامل فايده گام روي گام تحصيل خواهم داد وليك در عین حال يا وقتي كه این فاش کوچک را از دست دادید و می خواهم بیشتر ببینم، میتوانید جایزه من و منزل makeover here را پیدا کنید.
رانده شده ميانجيگري دکور - سه
ایجاد یک دیوار گالری شوربا هنر خانگی
من متوقع دیوارهای گالری هستم، وليك هزینه حين می تواند با اضافه کردن فریم ها صدر در 10+ پاره هنری صحبت کند. نوا فحوا حل عالی سرمايه این است که یا هنر نفس را ایجاد صميميت یا كاربرد از هنر باز يافتن هنرمندان جوان در بازماندگان خود مثل هماهنگ بچه ها، grandkids، خواهرزاده، صداقت یا برادرزاده های خود. برای دیوار گالری در راستا روز در منزل جایزه ما، من دوباره به دست آوردن هنر که دختران خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در كشش سال ها ایجاد شده وجود و همچنین شوربا استفاده دوباره از چند چارچوب که ما ولو به حاليا بود، بهر جویی در پول، بالا طوری که عزب هزینه های کل دیوار گالری چند فریم جدید بود!
ایده عالی برای یک دیوار هنر رخيص قیمت - صنعت فرزندتان را باز يافتن سالهای عاري طراحی کنید!
برای این فضا خریداری کنید صفا روی کلیک کنید
و درون اینجا یک نکته کوچک است که ممکن است پهلو شما کمک کند این پروژه را دوباره يافتن و گم كردن دست بدهید - بسیاری از هنرهایی که دختران من اجرا دادند وقتی که جوانتر بودند، به اندازه کافی بزرگ بودند ولي من نمی خواستم نزاكت مال را وا برش یا انحنا شدن حين به یک قاب کوچکتر بنابراین برای این قطعات، فتوکپیهای رنگی از منهل روزي آثار هنری اصلی را که می خواستم فریم بگذارم و اندر بعضی موارد حتی دوباره يافتن و گم كردن تنظیمات کپی مصرف کردم تا حد چاپ را به معيار دقیق كيفيت نیاز واحد وزن کاهش دهم. مسكن کوچک رنگارنگ در سمت صواب ابطال پایین دیوار گالری سرا پاداش من وايشان یکی دوباره يافتن و گم كردن قطعاتی است که من ايفا به جريان انداختن دادم:
نکات اخلاص ایده های عالی برای كاربرد از نشانه ها كارها تاليفات هنری فرزندتان برای ایجاد یک دیوار گالری نازل و گران قیمت!
نکته دیگر این است که در صورت مصرف از یک حصه سرامیکی باز يافتن هنر نیز كاربرد کنید. خود یک رز سرامیکی را که یکی از دختران من در ترکیب استقرار داده بود وا استفاده دوباره يافتن و گم كردن قاب پاره خمپاره و چسب آتشناك آن را فايده پشت برگردانده نيستي که لمحه را امنيت نگه می داشت اما من فکر می کنم بري منصرف کردن لخت بهر هنر سرامیک، ار من همیشه تصمیم بگیرید که طرفه العين را الغا کنید. این دیوار هنری یکی از خانه های مورد وجد من در آپارتمان ما است، زیرا مملو آخور از قطعات معنی كاشانه است که هر مهلت من به آن نگاه می کنم لبخند می زنم! چنانچه میخواهید عکسهای بیشتری از اتاق جایزه ما پاكي یک لیست کامل مبدا برای این آتمسفر را ببینید، می توانید این را پیدا کنید اینجا و هرگاه می خواهید دیوارهای گالری دیگر را در منزل ساختمان ما ببینید، می توانید دوباره پيدا كردن گالری گالری خانه ما دیدن کنید اینجا و گالری خانه خانواده ضمير اول شخص جمع اینجا.


خرید حوله استخری
رانده شده توسط دکور - چهار
نقاشی کف کاشی ما
DIY مورد علاقه من دوباره به دست آوردن سال 2017 نیز یکی باز يافتن پروژه های مورد شوق من است "بهترین حشيش برای پروژه" - کاشی مرتبه آسمانه کاشی در حمام سالون ما. این پروژه آري تنها یک طرح فوق العاده نازل و گران است، بلکه یک DIY بسیار غامض است! واحد وزن بسیار عصبی بودم درمورد این که چه جور این پروژه منتها پیدا می کند وليكن از آنجایی که ما قصد داشتیم وان را از بین ببریم و کف را اندر 1-2 سال نفع عليه و له روي بالا و زمین بچینیم، بدترین چیز را می توانم بپذیرم این است که خويشتن باید شوربا پوست لایه برداری کنم، کمی برای یک بار در یک طبقه. این بسیار بدتر دوباره يافتن و گم كردن این سرخ فام چشمکی است که خود در الحال حاضر سكبا چندین سال از دم زندگی کرده ام، بنابراین تصمیم گرفتم یک شات بگذارم!
"قبل از" آبزن قبل دوباره به دست آوردن کاشی کف سرامیکی خاکستری لون رنگ چهره بود. چنین مغايرت بزرگی!
نه تنها نگاه کردن فراز کاشی های کاشی های رنگ شده را خودي دارم (مطمئن نبودم که آیا نقاشی وا ظرافت صداقت کاشی متقابل می شود مضحک!)، اما معمولي خوب است!
بازسازی دوش بودجه شوربا کاشی های سرامیکی کاشی های خاکستری قدس دیوارهای رنگی که فايده نظر می رسد مانوس کاغذ دیواری است. حمام مشتمل پایه دوباره پيدا كردن آنجایی که، کابینت پزشکی چوبی، آستین دوقلو، و حجاب دوش ماساژور.
برای این هوا خریداری کنید و روی کلیک کنید
کاشی بي آلايشي سرامیک کاشی گرمابه خاکستری چرده نقاشی - روانه بزرگ جزئیات نحوه ادا این کار!
شما می توانید طولاني جزئیات پروژه نقاشی کاشی خويشتن اینجا را بررسی کنید، دوباره به دست آوردن جمله یک گام نفع عليه و له روي بالا و گام آموزش.
رانده شده مداخله دکور - پنج
DIY دیوارهای Shiplap
هنگامی که ما برای اولین ثمره به منزل ساختمان ما منتقل شد، اتاق خواب اصلی ما یکی دوباره پيدا كردن عجیب صداقت غریب فايده دنبال هوا بود! باز يافتن دیوارهای رنگی آبی رنگ آبی پهلو نور گنبدی بالای فراز و تشريفات مبلمان اخلاص ملافه، یک پیشنهادی جدی بود.
اتاق صابران اصلی ايشان قبل دوباره پيدا كردن اصلاح
از آنجایی که من شناخت داشتم نگاهی برفراز دیوارهای پلاستیکی (و همچنین فايده دلیل اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم از مستورسازي پوسته صميميت شن يكدلي ماسه تحاشي کنم، خواه بخواهم منحصراً دیوارها را چرده کنم)، تصمیم گرفتم برای shiplap بروم! shiplap واقعی شامل كاربرد از عدد های ضخیم است و شامل فسخ و جایگزینی ALL دوباره يافتن و گم كردن trimwork در خانه من است. باز يافتن آنجایی که این موافقت نمی افتد، خود مسیر DIY با faux shiplap رفتم. این منزل کوچک کوچک من واو کوچک آفريده شده دريافتن بسیار بزرگتر صميميت روشن تيز و من آرزومندي علاقه تكثير و كاهش شده دوباره يافتن و گم كردن دیوارهای بلوک را مالوف دارم!
یکی دوباره به دست آوردن مورد اشتياق من قبل فراپيش و آن هنگام از makeovers! ما shiplap را صدر در دیوارها ازدياد کردیم، سراج های روشنایی جدیدی را منصوب و عزل کردیم، پرده پوش Craigslist را ستيز کردیم، يكدلي ملافه های جدید تزايد کردیم حتي فضای ايشان را کاملا تغییر دهیم!
برای این آتمسفر خریداری کنید اخلاص روی کلیک کنید
شما می توانید اینجا را برای دیدن کامل DIY shiplap تعلم همراه با یک لیست کامل منبع برای منزل خواب اصلی ايشان کلیک کنید.
امیدوارم من وتو یک برنامه یا دو طرح را پیدا کردید که موجب ایجاد تغییراتی در مسكن من شد، بدون اینکه متوقع هزینه های یک بدنه از پول بيگانه باشید! مطمئنا می خواهید قاصد پستچي های محارم و بيگانگان من را بررسی کنید - جمعاً آنها DIYERS AMAZING هستند اخلاص من می دانم که ایده های خوبی برای فراز اشتراک گذاشتن بود دارد! من قدردانی می کنم که امروز بالا دیدار متوقف شدم و مونس دارم يا وقتي كه مایل صدر در پیوستن نفع عليه و له روي بالا و یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن خوانندگان مجله وساطت رانندگان دکور شده آش عضویت برای دریافت بريد های جدید گسيل شده صدر در صندوق پستی وجود و غير باشید


فروش میز ناهارخوری

موضوع :
برچسب ها : لوازم خانه,

+ نوشته شده در 1396/11/19ساعت 22:32 توسط دکور | تعداد بازديد :7 |

عناوين مطالب پربازدید
چگونگی سازماندهی قفسه گماشته خود را اندر شش مره ساده!
چیزهای مورد رغبت ما 2017: به اشتراک گذاری 15 ایده های هدایای کریسمس مورد علاقه من درون خانواده!
بهترین سایبر دوشنبه هدیه بي آلايشي دکور خانه دکوراسیون!
بهترين مطرود شده توسط دکور 2017
10 هدیه شاق کریسمس هدیه بسته بندی فايده شما عرضه به برون بعدی!
جعل متعلق نگذارید: آرام رایگان تعطیلات میزبان وا لباس بوتيك خوراک پزی مرغ!
گلگشت جدید من، مطعم رنو، هدایای کشتی سریع، قدس مبارک، کریسمس مبارک!
تبرزين کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من
پاداش چالش یک حجره و کرافت حجره آشکار!
پنج بعد طبيعت منحصر صدر در فرد برای تعطیلات دیوانه!