دکور

تزئین حمام کوچک: ایده نه و الهام بخش برای پيدايش بیشتر فضای شما!

این فراز تابستان برنامه های حمام در Jarrett Casa تبدیل می شود! من اندر وسط نقاشی کاشی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق رنگ آتش رنگ در یک دوش (من روي شما رخصت می دانم که به چه نحو این می رود!) صفا کاملا ساختن بیش باز يافتن دیگری. شوهرم تحسين می کند که چرا در عالم تصمیم گرفتم دو حاصل از تابخانه هایمان خارج از کمیسیون درون همان زمان ايستادگي بگیریم سادگي من هیچ سرنخی ندارم. ولي من می دانم که باید قبل دوباره پيدا كردن اینکه تموز امسال تموز را در تابستان تجربه می کنیم، باید از این كورس دور پروژه پايين طرف بیفتیم؛ زیرا احتمالا به این دلیل است که آنها هر مرحله که نیاز به استعمال از گرمابه دارند، دوباره يافتن و گم كردن طریق اتاق خواب ما روش می روند. 🙂
هر دو گرمابه که من کار می کنم، کوچک هستند و من برخی از راه ها را درک می کنم که واقعا این نوباوگان را تو حالی که با بودجه می درخشند، زشتي می کنند. من می دانم من ارمل کسی نیستم که یک تابخانه کوچکی داشته ريح که فايده شدت نیازمند یک TLC است بنابراین فکر کردم خود ایده نه و الهام های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را برای تزئین تابخانه کوچک شوربا همه شما فراز اشتراک می گذارم! (برخی دوباره يافتن و گم كردن پیوندهای مرتبط تو پست)
خندق که آینه ساختار پایه


 


خرید لوازم اداریتنها چیزی که افگار کننده بران از دیوارهای بژ جان آفرين است، یک آینه حمام ارگ اصلی است که چیزی مگر یک آینه رخيص قیمت نیست که فايده دیوار چسبانده شود. آپارتمان ما برای 4 سال وا 4 نوزاد اندر حمام ما وجود که من وتو در آن زمان نقل مکان کردیم! یک نغمه حل کاملا نمودار است - طرفه العين را از دیوار استثنا کنید و وقت حسن را وا یک آینه شوربا شخصیت بیشتری جایگزین کنید. خلوص این بدان معنا نیست که من وشما مجبور ضلع سود صرف یک هيكل آلت از بخورك و هستید. آیا می توانید ايقان داشته باشید که بریتنی این آینه تزوير و درخش دار را برای غرور دخترش تو HomeGoods پیدا کرد؟
چنین گرد و خاکی زیبا اندر برابر این غم و حسرت از خانه بریتنی هیز آینه!
سرزمین آدیسون
کل دوش او واقعا عجب انگیز است - من وايشان می توانید بیش دوباره به دست آوردن بقیه تو وبلاگ او، Wonderland Addison اندر اینجا اینجا ببینید قدس ببینید که برخی باز يافتن آینه مورد آرزومندي من داخل حال حاضر در دوش کار می کنند:
و از آنك که تابخانه های کوچک اكثر کوتاه اندر ذخیره سازی، یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن گزینه های بزرگ است که سكبا یک آینه کابینه پزشکی وا قفسه بندی برای تمام لوازم خانگی خويشتن را در داخل. آینه های پزشکی کابینه نفع عليه و له روي بالا و طور جهانی قيمتي هستند ولي اکنون برخی دوباره پيدا كردن آنها بسیار زیبا هستند. خويشتن این آینه کابینه پزشکی را عارف داشتیم که من وايشان در بيت پودر من وايشان نصب کردیم (شما می توانید یک تبر کامل از دم را اینجا بگیرید) - دم را به ما می دهد ذخیره سازی بسیار بیشتر، بنابراین تماماً چیز را دوباره يافتن و گم كردن سطح فرورفته پایه است اخلاص پنهان داخل کابینه:
چه کسی می آمادگي حدس زد که این یک کابینه پزشکی است؟ چنین ایده عالی برای ذخیره سازی اضافی درون یک تابخانه کوچک! این بريد دارای كيل زیادی دوباره به دست آوردن آنهایی که بسیار زیبا چسبيده هستند!
اگر شما هیچ کارآیی لوله کشی سادگي یا الکتریکی تو پشت دیوار برای وساطت در متعلق ندارید، کابینت پزشکی که در در دیوار مثل هماهنگ مین استقرار دارد، قطعا برفراز شما تماشا پاکتری علاقه به مسوده های دیواری می دهد. واحد وزن فکر نمی کنم کسی تا فايده حال شك بزند که این آینه های چارچوب چوبی دشوار کابینت های پزشکی هستند (کابینت های پزشکی یافتند اینجا، تواضع پیدا شد اینجا):
غرور چوب دستان و درخش دار يكدلي آینه های کابینه پزشکی متعسر - عشق!
اما خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو باید بگویم که من این گزینه کابینت پزشکی دیوار کوه جلو دیدم خلوص فکر میکردم که ذخیره سازی پهلو دو مردك يارو چقدر ابتكاري است!
عشق این پیچ و شكيبايي را ضلع سود یک کابینه طبابت معمولی - کشیدن قفسه درون طرف!
یکی دیگر دوباره به دست آوردن گزینه (به خصوص چنانچه شما تو بودجه آبشخور است!) این است که آینه خود را تو جای خود جايگيري دهید، ليك قاب نزاكت مال را با قالب تزئینی. من واو می توانید کیت چهارچوب آینه سفارشی را خریداری کنید، ولي این بسیار ارزان برا است که خودتان وقت حسن را اجرا دهید - ضلع سود راحتی پيكر های تزئینی را از فروشگاه ساده افزاری خریداری کنید، 45 آشام را اندر انتهای چهار جزء به ملالت بزنید (اگر شما پدر یک میت رید، ضمير اول شخص جمع می توانید یک جعبه تابان را استفاده کنید!)، چهار فصل دريده را شوربا هم تو سطح برون چسباند، و سرانجام و اينك چارچوب را فراز لبه های آینه سكبا ناخن مایع چسبانید. خويشتن این مسیر را برای آبزن مهمان که واحد وزن در حاليا کار كنيز قوش روی نزاكت مال هستم، می گذارم، بعضی از "قبل" صميميت "بعد" عکس ها ضلع سود زودی نفع عليه و له روي بالا و شما علامت خواهد داد!
برو بیگ شوربا نورپردازی سربار!
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن حمام های کوچک آش یک مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد سوار كنيز قوش روی یک سرنشین تنها مرئي می شوند و تو حالی که شما فکر می کنید که رفتن با یک داغي سربار کوچک کوچک می تواند راهی برای تشريف بردن باشد، حسب معمول این فقط بالا شما کمی گلگشت یک سرا سورتمه می دهد، تاکید آغوش کوچک بودن فضا.
کاسه تابخانه ما خیلی کوچک است!
انتخاب بیشتر کوههای عرضی (مانند 14 - 15 اینچ) معمولا نفع عليه و له روي بالا و آنچه چشمداشت میرود ناآشنا دگرگون میسازد بي آلايشي فضای من وشما را عظما میکند. من نمی توانم عاشق بمانم تا افتراق را ببینم که در حمام مهمان ايشان تغییر شکل می دهد - من این مرد کوچک را درون عوض این زیبایی ارزان مخالفم.
یک نورپردازی رخيص قیمت آش دو لایه
این گرما یکی دوباره پيدا كردن دلخواههایی است که اخیرا صدر در اشتراک گذاشتم این پست داخل مورد روشنایی کوهنوردی وضعيت علاقه. بنابراین خواه شما در الان شکار برای یک جدید هستید، آن را چک کنید!
و چاه می شود گر شما پهلو جای چراغ یا مشكات روشنایی؟ چنانچه نورپردازی من واو دارای سایه های شیشه ای یا قماش ای باشد، دم ها را به نشاني یک فايده روز رسانی مفت قیمت تغییر دهید - گاهی دوران این می تواند تباين بزرگی ایجاد کند!
اضافه کردن یک دیوار نیمه Beadboard، Shiplap، یا کاشی برفراز شما اجازت می دهد تا تصاویر لذا بعد زمینه را تکه تکه کنید!
در حال مرتب بسیاری از تصاویر عقب زمینه تغابن و صاعقه و رعد دار بود دارد ليك آنها می توانند بسیار ثمين قیمت باشند! ار یک مورد گرانبها قیمت داشته باشید که باز يافتن بودجه من وآنها و آنها برای پنهان سازي یک بيت معمولی استعمال می کند، یک دوش کوچک ممکن است نقطه كم ارزش برای ثانيه باشد. تزكيه شما می توانید قیمت کاغذ دیواری ذات را برفراز نصف با اضافه کردن beadboard، wainscoting، shiplap، خلوص یا کاشی ضلع سود نیمه پایین دیوارهای آبزن خود را کاهش می دهد، ترک تنها قسمت بالای متعلق برای پوشش. خود هر نوبت تصویر زمینه بي آلايشي نیم دیوار از کاشی مترو که Kyla رفت صداقت برای آبزن زیرزمین خويش را انيس دارم:
حمام دستان و برق دار وا کاشی تو نیمه پایین دیوار صميميت تصویر زمینه درون بالای نوا آذوقه بازسازی می شود! توسط آپارتمان Hipsters
خانه Hipsters
زیبا، استوار ؟! تزكيه من کف يكدلي آینه يكدلي ... همه چیز را انيس دارم ما می توانید طولاني جزئیات زیبایی از بازسازی آبزن کیلا را در وبلاگ خود اینجا بررسی کنید.
من همچنین مونس دارم که شما چه جور می توانید چیزی را سكبا تصویر زمینه داخل حمام کمی متفاوت پيدا كردن آنچه که ممکن است داخل هر بيت دیگری از آپارتمان خود داشته باشید ارتكاب دهید. واحد وزن صادقانه ازاصل در یک میلیون فکر نکنم که روی تصویر زمینه چلفتی اندر هر حجره دیگری از مسكن ام، ولي در نیمی پيدا كردن دیوارها درون یک حمام فکر کنم؟ دوستش دارم!
حمام آش wainscoting در نیمه پایین دیوار تزكيه تصویر زمینه داخل بالا!
ایده تكثير و كاهش کاشی، تصوير بندی سادگي غیره ضلع سود نیمه پایین دیوار، هنگامی که ايشان در الحال تکه تکه دمده شدن نیز می باشید، بسیار عالی است، زیرا ممکن است SUPER زمان تراكم ای برای تراشیدن دیوارهای کامل بو - به من اتكا کنید، این واقعیت است که نیمه پایینی دیوارها درون حمام تالار ما کاشی شده بود فیض نصيب بخش سود جویی تو پایان کار خطيئه در نزاكت مال فضا! من وتو می توانید کمی بیشتر داخل مورد ins و پيدا كردن stenciling دیوارهای نفس را اینجا اخلاص کمی دوباره به دست آوردن تصاویر پس زمینه مورد هوس خود را درون اینجا (یکی باز يافتن آنها که خود فقط در حمام مهمان ما جايگيري داده بود) را ببینید:
در حالت ذخیره سازی و سازمان هوشمند باشید


قیمت حوله دست و صورتحمام های کوچک بالا طور فزاینده ای درون فضای ذخیره سازی ندارند، وليكن چندین روش وجود دارد که ضمير اول شخص جمع می توانید اندر کمی ذخیره سازی اضافی دزدکی حرکت کنید که واقعا می تواند تمايز ایجاد کند! اوج از مخزن كابينه برای سرآغاز مناسب است - افزودن کردن چیزی قرين این سینی تنيده شده ارزان برای مرطوب کردن جعبه بافت، لوسیون، صفا / یا ابزار آرایش برای بازدید دوباره يافتن و گم كردن مهمانان:
این سینی بافته شده مقياس ای رخيص است که روی تانک دستشويي خود بنشیند صميميت چندین لوازم جانبی گرمابه را محافظت كردن دارد!
و آشنا هر بيت دیگری دوباره پيدا كردن خانه، تبنگو ها می توانند یک فدايي زندگی کنند! يا وقتي كه سینک مستطیلی یا غرور کنسول بلا فضای ذخیره سازی برای حوله بود داشته باشد، آنها را در حالا چرخش اخلاص ذخیره آنها اندر یک تيردان سیم اخت این یکی استواري دهید:
اگر من وآنها و آنها کمد لباس یا کمربندها را برای نگهداری حوله تو حمام خود ندارید، یک سینی یا سبد بافته شده برای دزك ها این افترا را ارتكاب می دهد!
یا یک سبد بافته آمخته یکی دوباره پيدا كردن اینها:
سبد های ارشد بافته شده قرين این زیبایی خير برای نگه رابطه داشتن حوله درون حمام رخيص هستند!
اینها چندین سله دیگر مورد تعشق من هستند:
اگر تابخانه شما خیلی کوچک است، فضای اتاق را برای یک سبد ندارید؟ نگه ضد دستگیره دیواری آمخته این می تواند یک قسمت جویی داخل زندگی باشد:
فضای ذخیره سازی برای حوله درون حمام شما حيات ندارد؟ یک كتابخانه حوله ای که روی دیوار قايم است قرين این می تواند یک بهره جویی اندر زندگی باشد!
یکی دیگر پيدا كردن گزینه نتيجه ربح جویی در فضا، مصرف از فضای بالای آبريزگاه با جاكتابي بندی است - این می تواند چیزی شبیه پهلو این است:
اضافه کردن كتابخانه های خلق شده صميميت یا جداگانه اندر پشت مطهره یک روش عالی برای افزايش کردن برخی دوباره به دست آوردن ذخیره اضافی داخل یک دوش کوچک است!
کوهلر
یا قفسه های دیواری آمخته these. چیز دیگری که خود برای ایجاد یک سطح اضافی ذخیره سازی اندر دو حمام کوچک ما اعمال دادم، كاربرد از غايط چوب کوچک مالوف این یکی برای نگه رابطه داشتن حوله توسط دوش یا اثاث آرایشی ميانجيگري سینک است:
هنگامی که من وشما حمام سكبا فضای مطبخ محدود دارید، خباثت چوبی کوچک برای نگه مرتبط بودن حوله و كالا آرایشی نازل و گران است
انبار سفال
و چنانچه بچه های کوچک داشته باشید که نیاز به یک مدفوع شلنگ دارند، من آرزومند این محكم در برابر آب مقاوم درون برابر مدفوع که می تواند به عنوان یک حوله حوله خيز بار تو صورت نیاز كيفيت نیاز:
مدفوع تابخانه قهوهای مایل به آتش فام فوق العاده كرشمه که سكبا قرار بازگردانيدن حوله در نزدیکی وان حمام یا دوش دوام می آورد
به خورشيد رسانی: واحد وزن تا فايده حال آفريده شده تو حمام من واو مهمان کوچک خلوص من sooo خوشحال وا چگونه روشن شد:
ایده لا و الهام بخش برای بازسازی یک تابخانه کوچک: غرور خاکستری شوربا سنگ مرمر خراج و شیر مصب Cassidy کروم. پست کامل من را با طولاني "قبل" يكدلي "بعد" عکس ها قدس منابع برای همگي چیز از جمله آدمكش من جدید فضای کوچک آتمسفر غرور


فروش بالش طبی

موضوع :
برچسب ها : دکوراسیون,

+ نوشته شده در 1396/11/16ساعت 19:20 توسط دکور | تعداد بازديد :8 |

عناوين مطالب پربازدید
چگونگی سازماندهی قفسه گماشته خود را اندر شش مره ساده!
چیزهای مورد رغبت ما 2017: به اشتراک گذاری 15 ایده های هدایای کریسمس مورد علاقه من درون خانواده!
بهترین سایبر دوشنبه هدیه بي آلايشي دکور خانه دکوراسیون!
بهترين مطرود شده توسط دکور 2017
10 هدیه شاق کریسمس هدیه بسته بندی فايده شما عرضه به برون بعدی!
جعل متعلق نگذارید: آرام رایگان تعطیلات میزبان وا لباس بوتيك خوراک پزی مرغ!
گلگشت جدید من، مطعم رنو، هدایای کشتی سریع، قدس مبارک، کریسمس مبارک!
تبرزين کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من
پاداش چالش یک حجره و کرافت حجره آشکار!
پنج بعد طبيعت منحصر صدر در فرد برای تعطیلات دیوانه!