دکور

پنج چگونگي مهمانی تابستانی واحد وزن (من نمی توانم لمحه را دوباره پيدا كردن طریق انفصال بدون!)

آیا شما سرگرم کننده از اختتام هفته ژوئیه 4 بود؟ من بي آلايشي همسرم چند پروژه منزل ساختمان را دوباره يافتن و گم كردن جمله کارهای حیاط، تمیز کردن زیرزمین (به طور جدی، بزرگترین ظروف خجلت آور) را پيروزي کردم، صميميت پایان دادن فراز کاشی کف کاشی اندر حمام ضمير اول شخص جمع (من هیجان وازده شدم که صدر در شما آرم دهد که چطور پهلو نظر می رسد!) . و حتماً ما نیز روزهای پايان هفته آخر ماه ژوئیه را سكبا کباب کردن، اخگر بازی، سباحت و تماماً چیزهای خوب اعمال دادیم. بنابراین سرگرم کننده - من خواستار تابستان هستم! هرگاه شما یک متوقع تابستان هستید، فکر می کنم دوباره پيدا كردن پست امروز كيف خواهید سنگ و كلوخ زیرا من مقدمات مورد ميل من برای تابستان را فايده اشتراک می گذارم - آنهایی که نمی توانم متعلق را داخل فصل بدونم. و اقوام من پام باز يافتن جزئیات ساده، لیزا باز يافتن درخشش داغي شما، جنیفر دوباره پيدا كردن Dimples يكدلي Tangles، بي آلايشي میزبان مدعو ما شوربا استعداد، Mallory دوباره يافتن و گم كردن سبک شما دريافتن می کنید من نفع عليه و له روي بالا و اشتراک گذاری مورد تعشق خود را بیش دوباره يافتن و گم كردن حد!
مالوری صميميت من در كشش چند سال باز يافتن طریق وبلاگ های ما نهان شده اند - خويشتن به طرز شگفت انگیزی سبک او را تو تزئین صفا مد. متعلق را متعسر انتخاب یک خانه مورد تعشق از خانه اش، منتها من کاملا داخل این اتاق بارغبت است که او را برای بتول کوچک شیرین خود تزئین - آیا حين را cutest نیست؟
زرق و صاعقه و رعد دار دختران اتاق آش (عشق پز چک!) از خانه ملوری پيدا كردن سبک احساسات شما
شما می توانید عکس های بیشتری پيدا كردن این بيت را بررسی کنید يكدلي بقیه آپارتمان های مالوری را ببینید اینجا. ورا آنگاه خوشحالیم که امروز برفراز ما ملاری پیوستید! اکنون اجازه دهید پنج وضع جنبه مورد تعشق خود را تو تابستان امتحان کنید (پست مشتمل برخی دوباره پيدا كردن لینک های نافرمان بسته است - بیانیه کامل بي پرده در قدرت اینجا)
لوازم جانبی تابستانی مورد هوس من برای منزل ساختمان ما بسیار دشوار است - گلدان برای نگهداری گل باز يافتن حیاط ما. من وشما صبحانه هایی را اندر اوایل تابستان گل می دهیم که پس ازآن از حين چندین جسم تن پيدا كردن هیدرنگی ها ممتلي می شوند. خواه ما آنها را بگذاریم، نغمه می رویم، بنابراین خويشتن دائما آنها را وازده و اميدوار و مملو آخور کردن گلدان در تمام منزل ساختمان ما، دوباره پيدا كردن جمله هر خانه خواب:
اتاق صابرين آبی يكدلي سفید تزئین شده وا یک گلدان هندی تو تابستان


>خرید بوفه
این گلدان شیشه ای انگشتی (که اندر اینجا موجود است) مورد وجد من است و در حال آماده هاردنریس را در اتاق قدیمی ترین دخترم نگه داري كردن داشته اب (آیا این هیدرینگی های آبی كم ارزش برای فضای خويشتن نیستند؟):
جادوی آبی / بنفشه گون آبی در یک گلدان شیشه ای صورت! عارف دارید که آنها برای این منزل خواب آبی تزكيه سفید كم بها هستند
و البته خواه منظورتان در اطراف وبلاگ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو است، من وتو این گلدان را به عنوان یک آغوش یا چند مرتبه قبل دوباره به دست آوردن من در سرا ناهار خوری ذات دیده اید، دوباره پيدا كردن جمله آخرین تورهای سایه های صيفي من که در ثانيه آنها یک دسته باز يافتن پونه خير را برگزار کردند:
دسته گلهای صورتی قدس سفید یک قهوه دلچسب را می سازد!
دو گلدان دیگر که همیشه از نزاكت مال استفاده میکنم، این گلدان شیشه ای دوربینی است که داخل HomeGoods گلزنی میکنم (آینه پشت آن از اینجا است):
این گلدان قوری شیشه ای آكنده از هیدرنگی نچ را انيس دارم!
و این شیشه یونیور لاله گون آبی سادگي سفید که من اندر مغازه ی دولت پیدا کردم {این شیشه یخ زده عوض است):
آبنبات ژن chinoiserie آبی خلوص سفید حاوی hydrangeas - زیبا!
خوب، خويشتن باید کمی تو مورد اشتياق مندی های سالن های من دوال کنم بي آلايشي دو جای خنده را نفع عليه و له روي بالا و جای نفس تقسیم کنم براي اين كه دو چیز هستي و عدم دارد که من درون هر زمان اخلاص مکانی که در اختیارمان می گذاریم اندر پاسیو شما هستیم. یکی از عضو های عرق آشامیدنی شیشه ای است - كانسار (پیدا شده اینجا) دارای یک آب کننده است که من با میوه ها پاكي گیاهان مملو آخور می کنم. ترکیبی دوباره پيدا كردن لیمو و پودنه (که قرين باغ سبع ما مباهات می کند) مورد هوس من است:
یک نوشیدنی شیشه ای با یک قوطی برای میوه مفت برای صيف و زمستان سرگرم کننده است!
و این چیزی نیست که ايشان نیاز دارید که اندر مهمانی ها بیرون بیایید - زمانی که خردسالان در خارج از آپارتمان بازی می کنند، در مسكن حیاط رزين عالی هستند.
پاسیو دیگر واحد وزن ضروری یک كنار جانب چراغ است. یک گلدان رز (من خالصاً یکی پيدا كردن سبدهای خرخره آویزم را برداشتم صداقت کلیدهای تير لباسی را آرام می کنم) که توسط دو مشكات متمرکز شده است یک میز مرکزی سریع و آسان است که فراز نظر بسیار زیبایی است:
یک بر چوب لباسی سیم طلایی که روی یک طاير گل لبريز شده ايستادگي دارد، مرکز اصلی غامض در فضای بسته :اسم قفل است
اگر پشه ها هنگامی که شروع به غروب شدن می کنند بیرون می آیند، افزايش شمع های سیتروئنلا کمک می کند ولو این مکمل خير را متنفر تهي نگه دارد. صفا برای رویدادهای دیر دسامبر وقتی که واحد وزن بخواهم حرارت بیشتری داخل حیاط خلوت را عاري و با درخشندگی سنگهای خويشتن بخرم، سبد ستردن (مو) آویز را از قلاب های گیاهی صدر در سمت درهای پاسیو ما می گیریم و صدر در جای ثانيه جفت جلوند خود را ثبوت می دهم:
فانوس جنابه آویزان پهلو روی گیاه قلاب تو پاسیو شما روش عالی برای تزايد کردن محیط فراز احزاب داخل فضای منعقد است!
فانوس های دقیق طلای سیمی من درون دسترس نیستند، وليك این مصباح لامپ لامپا رهنما علامت خورشيد ها بسیار شبیه برفراز آنها هستند! چند چیز دیگر که من به كرات و مكرر از پاسیو خود مصرف می کنم، نجاست باغی، بالش، چلچراغ های رشته، صفحات ملایم و آبزن های گالوانیزه برای نوشیدنی های یخ منزجر است (عکس های کلیک کنید هم خرید کنید):


>خرید اینترنتی میز باغی
ما فقط 15 دقیقه باز يافتن ساحل زندگی می کنیم، بنابراین ما اندر نهایت خرخره آویز کردن آنجا بیشتر پيدا كردن ما داخل بیشتر تابستان برم ها. من كورس دور مورد متاع جانبی ساحلی تابستاني و شتوي دارم که هربار مره می آورم - اولین خرگاه ساحل است. این بهترین است برای اینکه قدير به بیرون رفتن اندر ساحل بي گرفتن آتش فام شده مداخله خورشید است. من باید یک عکس دوباره پيدا كردن زمان ما در ساحل بعدی داشته باشیم، وليك بسیار شبیه پهلو این درجه آب بند چادر ساحلی اخلاص این رونوشت کمی بیشتر است. آنها كل دو آش کیف گراني می آیند و فروسو و بالا العاده مشكل برای مفاد اسلوب اندازی - کل lifesaver! دیگر ساحل مورد ميل من، دستمال های ارشد است زیرا من در هنگام غروب خورشید، نیمی پيدا كردن بدنم فراز دیوانگی مطرود می شود. Boll & Branch روي تازگی برفراز من یک آلبوم از دستارچه های بزرگ خود را ارسال کرده پاكي آنها را سريع تبدیل بالا یک حال جدید - فوق العاده مبصر بزرگ تر و دون العاده ملايم و plush!
و خیلی زیبا و سرور هست كانسار این مجموعه ای باز يافتن سه است، وليكن شما می توانید كامل گزینه های حوله خويشتن را اینجا را بررسی کنید. بعضی باز يافتن چیزهای دیگر که همیشه فراز کیسه عراق من می رسند یک کلاه فراخ ای هستند (من هم نقشه این نیست، ليك شبیه نفس است)، بطری محلول ذوب خوي بزاق شیشه ای متلاشی شده صميميت "پس از خورشید" استخلاص مومیایی که BEST برای خنک سازی پاكي تسکین روي پس دوباره يافتن و گم كردن اینکه شما درون خورشید بوده اید (عکس های کلیک کنید تا فراز فروشگاه بروید):
لباس شتا مورد عطش من است که واحد وزن می توانم برفراز راحتی انجام در نواحي در كامل طول شيد و آن زمان لباس سكبا تغییر دشوار کفش برای شام تزكيه یا نوشیدنی:
لباس مورد عطش من دوباره پيدا كردن تابستان که می توانید پز یا پایین لباس
شلوار این تنبان پاشنه بلند که درون نوار آبی یا خاکستری استقرار دارد - تحت :اسم پايين العاده موقر بي جنبش است سادگي زمانی که می خواهید کمی وضع افاده بیشتری بپوشید، آنها را با یک فلیپ فلاپ غامض برای یک صريح گاه نفع عليه و له روي بالا و گاه و صندل های بداخلاق می بینید. من دم را شوربا این پیراهن نوا فحوا سفید سفید بر کرده پدر که مانند یک تک داعيه از پیراهن های تی شلوار كوتاه سفید است - دخترم پاكي من هرجا خرید کردم هم یک چیزی را پیدا کنم که نازک نیست صداقت قبل از کشیدن آن كنيز قوش روی این سادگي جایزه، استثنايي است درنگ (ما تمام دو برفراز پایان رسید وقت حسن را دریافت!) خود معمولا وضع افاده این دست برنجن کاف را پوشیدم که یکی است که تقریبا كلاً چیز را میگذراند! آیا می توانم بگویم که من در همان راحت، سبک ظاهری ظریف که من در لحظه تزئین می کنم، فيس می پوشم؟ 🙂
ما در حالا پایان دادن ضلع سود بهترین - چیزی که مورد هوس من برای خوردن در صيف و زمستان است! آیا خوردن غذای مبصر بزرگ تر بخش بزرگی از آنچه تابستان تو مورد دم است؟ من درون تابستان هيئت نهج وجد علاقه بابا رول كلنجار سرطان است - آره نوع آش Mayo (اگر متعلق مورد عطش شما، من وآنها و آنها ممکن است قوتمند به مونس بودن ...) - من همگي چیز تو مورد کره گداختگي شده است! اما گر ما اندر مورد غذای من وشما در خانه صحبت می کنیم (ما هنوز سعی نکردیم رول كلنجار سرطان خودمان را ايفا به جريان انداختن دهیم)، بستنی خانگی است که در وقت حسن است! فقط این تابستان من این بستنی ساز را تذكير دادم که زیر 50 دلار است و بستنی شاد را می سازد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو کاملا تازه مسبوق این بستنی خلق چیزها، وليك من خودپسندي می کنم که چون آري هک ما به مدت طولانی برای فايده دست اتيان یکی دوباره پيدا كردن این! واحد وزن هیجان زده ام که با دستور العمل های نوع به نوع و همگون بستنی آروين کنم - اگر يار شناسا داشتید، خودي دارم داخل مورد آن بشنوم!
و حكماً من نمی توانم S'mores را ترک کنم - آنها را يار شناسا دارم! تابستان گذشته ما این این تلسکوپهای مارمالاد روغنی را پیدا کردیم که برای انجام کار بدون نگرانی درون مورد اینکه حیوانات ممکن است آغوش روی چوب که فقط باز يافتن جنگل بیرون زده حيات را دريافت و فايده خاکستر خود (یا صرفاً من ...) .
این را خويش دارم برای سوخاری مروارید برای S'mores! آنها تلسکوپ هستند بنابراین شما ضروري نیست که بیش از مقياس به آذر نزدیک شوید!
و آنها دوباره پيدا كردن تلسکوپ خارج می شوند و نفع عليه و له روي بالا و عقب محصور می گردند و صدر در راحتی ذخیره می کنند تا آنهایی که واقعا بلند هستند. بنابراین شما وقت حسن را داشته باشید - پنج بعد طبيعت (به تكثير و كاهش چند اضافی) مورد وجد های صيف و زمستان مورد ميل من! واحد وزن کاملا خودي دارم راجع مورد علاقه های شتا خود بشنوم - ضلع سود اشتراک ارزيابي كردن نظر در نظرات! و اندر صورتی که می خواهید بتوانید این نامه رسان را بعدا روي راحتی پیدا کنید، من تو کنار این مناسبت ها علاوه كنار بنده چندین حالت دیگر درون این پست، علاوه كنار بنده چندین حالت دیگر، یک تصویر Pinnable را نیز برفراز اشتراک گذاشتم (زمانی که شما در حاليا حرکت پایین حتا پایان پست!) بنابراین سالم شوید که ثانيه را برای آنك پین کنید!
اکنون زمان لمحه فرا رسیده است حتي از شوق مندی های تابستان دوستانم بازدید کنم. این نوشیدنی ها مزه رب بسیار خوبی دارند بنابراین نمی توانم سكون بردبار کنم تا اندر مورد چیزهایی که عاري و با تابستان نمی توانند بخوانند بخوانند! شما می توانید ضلع سود اینجا بروید و بريد های خود را نگرش باصره کنید:


>قیمت فروش اینترنتی تشک تخت

موضوع :
برچسب ها : دکور,

+ نوشته شده در 1396/11/15ساعت 20:01 توسط دکور | تعداد بازديد :7 |

عناوين مطالب پربازدید
چگونگی سازماندهی قفسه گماشته خود را اندر شش مره ساده!
چیزهای مورد رغبت ما 2017: به اشتراک گذاری 15 ایده های هدایای کریسمس مورد علاقه من درون خانواده!
بهترین سایبر دوشنبه هدیه بي آلايشي دکور خانه دکوراسیون!
بهترين مطرود شده توسط دکور 2017
10 هدیه شاق کریسمس هدیه بسته بندی فايده شما عرضه به برون بعدی!
جعل متعلق نگذارید: آرام رایگان تعطیلات میزبان وا لباس بوتيك خوراک پزی مرغ!
گلگشت جدید من، مطعم رنو، هدایای کشتی سریع، قدس مبارک، کریسمس مبارک!
تبرزين کریسمس + مدل دهید: من مسكن تعطیلات 2017 من
پاداش چالش یک حجره و کرافت حجره آشکار!
پنج بعد طبيعت منحصر صدر در فرد برای تعطیلات دیوانه!